Velká bankovní loupež ! POZOR ZMĚNA

Divadelní představení


19.01.2023 v 19:00
Velká scéna Divadla

Vážení diváci a předplatitelé, velice nás to mrzí, ale vzhledem k onemocnění v souboru odehrajeme místo původně plánovaného představení VELKÁ BANKOVNÍ LOUPEŽ ve čtvrtek 19. 1. 2023 od 19:00 hodin v Divadle Karla Pippicha v Chrudimi představení TŘI VETERÁNI.

Pohádka pro celou rodinu nejen podle kultovního českého filmu.

Zábavný pohádkový příběh tří vysloužilých vojáků, kteří se zapletou do světa kouzel a jejich povahy a pocit moci je svedou proti sobě. Jak naloží dělostřelec Pankrác, dragoun Bimbác a vojenský kuchař Servác s dary, které dostanou od dobrosrdečných skřítků? Při svém putování se dostanou do království Monte Albo, kde se Bimbác zamiluje do princezny Bosany. Ta je nejen krásná, ale také proradná a postupně vojáky o všechny dary připraví a nechá je vyhnat. Zatímco se princezna s králem radují, co všechno budou moci s kouzelnými věcmi podnikat, vojákům ještě dlouho trvá, než pochopí, co je pro ně na světě opravdu nejdůležitější. Pak se znovu objeví skřítci a zavedou veterány ke stromům s kouzelným ovocem. Po něm naroste Bosaně dlouhatánský nos, který dokonce překročí hranice království. Pomoci jí může jen ovoce z jiného stromu…

Vstupenky i abonentky zůstávají v platnosti.

Pokud byste o náhradní titul neměli zájem, můžete vstupenky vrátit v místě zakoupení. V případě eVstupenek pošlete e-mail „Potvrzení nákupu“, který jste obdrželi při zakoupení vstupenek, na vstupenky@vcd.cz a do zprávy připište číslo účtu, na který máme vrátit peníze. Vstupenky je možné vracet do 19. 1. 2023.

Za změnu se omlouváme a děkujeme za pochopení. Východočeské divadlo Pardubice

Prodej vstupenek | 410 Kč

Prodej – předplatné, abonentky | 990 Kč Galerie

Doporučujeme

Nenašel jsem žádné akce v daném místě.