Tradiční ples seniorů vystřídá Tanec pro hendikepované

Ples


16.03.2023 v 09:00
Muzeum

Ve čtvrtek 16. března od 9 hodin protančíme doslova celé dopoledne na akci nazvané Tanec s Jitřenkou! Jedná se o taneční setkání hendikepovaných dětí, mládeže i dospělých v krásných prostorách Fibichova sálu v Muzeu Chrudim (Široká ul. čp. 85), které pořádá Centrum sociálních služeb a pomoci Chrudim, příspěvková organizace města. Akce potrvá do 13 hodin.

Taneční dopoledne je určeno především pro klienty center denních služeb a denních stacionářů z Pardubického kraje, zváni jsou rovněž všichni hendikepovaní s kombinovaným a mentálním postižením vč. vozíčkářů. Těšíme se také na oslovené z řad spolupracujících služeb. Očekáváme účast 100 až 150 klientů z celého Pardubického kraje!

Zájemce o účast na tanečním dopoledni, kteří nejsou klienty zmíněných služeb, prosíme, aby nejprve kontaktovali Centrum sociálních služeb a pomoci Chrudim na tel: +420469622032 nebo na  tel: +420733145527

K tanci i poslechu zahraje DJ Marek Šinkora. Pro všechny účastníky je připravené občerstvení a také překvapení. Akce se uskuteční pod záštitou města Chrudim, kterému velice děkujeme.

Akce je hrazena z finančního daru, který Centrum sociálních služeb a pomoci Chrudim obdrželo minulý rok od Dětského domova se školou Chrudim z akce nazvané Cesta k Baltu. Děkujeme.

Na všechny se velice těšíme!

Šárka Marková, koordinátorka denních stacionářů