Pískomil se vrací

Koncert


03.07.2023 v 19:00
Letní kino (Lázeňská ul., Chrudim)

Písničky pro děti i rodiče

Kapela Pískomil se vrací patří k jedné z mála profesionálních kapel, která se věnuje výhradně moderní dětské tvorbě a tvoří mezigenerační zábavu, při které se baví nejen děti, ale i rodiče. Při jejich živelném koncertu si užijete vtipné a originální texty, našlápnuté písničky, barevné kostýmy a skvělou práci s dětským publikem. Od roku 2012 kapela odehrála přes 500 koncertů a získala si řadu fanoušků. Jejich písničky hraje denně Český rozhlas – Rádio Junior. S kvalitní tvorbou pro děti si kapela získala stabilní místo na české hudební scéně a vystoupuje například na velkých festivalových pódiích (Přehrady, Colours of Ostrava, United Islands of Prague, Vysočina Fest, Benátská noc, Mezi ploty atd. ), městských slavnostech, vinobraních a všude tam, kde je vítaná rodinná zábava.

Prodej vstupenek (děti do 6 let mají vstup volný) | 150 Kč

  • volné sezení / volné stání, za každého počasí
  • pokladna Divadla Karla Pippicha, tel: +420603881003, email: predprodej@chbeseda.cz
  • Turistické a informační centrum, tel: +420469657821
  • online (při kontrole vstupenek stačí vstupenka/y v mobilu, není nutný tisk)
  • cca jednu hodinu před začátkem koncertu (v hotovosti v místě konání (Letní kino – Lázeňská ul, Chrudim)). Děkujeme, že budete mít připravenou přesnou částku. Urychlíte tak prodej vstupenek.

Každý návštěvník (od 6 let) musí mít vstupenku (děti do 6 let mají vstup volný). ZTP slevy 20 % při prodeji vstupenek v divadle nebo v Turistickém a informačním centru.

Děkujeme za spolupráci a podporu:Galerie