Pekař

Koncert


04.07.2023 v 19:00
Letní kino (Lázeňská ul., Chrudim)

Zveme Vás na koncert Kapely Pekař . Pekař – muzikant, písničkář, skladatel – jehož skladby zaznamenávají miliony zhlédnutí na Youtube.

Sám o sobě řekl, že žánr, jemuž se věnuje, je „machofolk“.

Hudbě se začal věnovat v patnácti letech. Svou hudební kariéru považuje za souhru náhod: „Nečekal jsem, že song Tančím bude mít milion zhlédnutí, ostatně nečekám úspěch u žádné písničky. Když se nechytne, tak co. A v opačném případě jsem mile překvapený. Ve svých skladbách často zpívá o vztazích a jejich koncích, o klišé. Vystudoval střední odbornou školu pedagogickou v Čáslavi, později studoval na Pedagogické fakultě Univerzity Karlovy. Následně byl učitelem v mateřské škole, avšak tato pozice nešla skloubit s hudební kariérou. Zanechal tedy této práce a začal se věnovat hudbě.

Prodej vstupenek (děti do 6 let mají vstup volný) | 190 Kč

  • volné sezení / volné stání, za každého počasí
  • pokladna Divadla Karla Pippicha, tel: +420603881003, email: predprodej@chbeseda.cz
  • Turistické a informační centrum, tel: +420469657821
  • online (při kontrole vstupenek stačí vstupenka/y v mobilu, není nutný tisk)
  • cca jednu hodinu před začátkem koncertu (v hotovosti v místě konání (Letní kino – Lázeňská ul, Chrudim)). Děkujeme, že budete mít připravenou přesnou částku. Urychlíte tak prodej vstupenek.

Každý návštěvník (od 6 let) musí mít vstupenku (děti do 6 let mají vstup volný). ZTP slevy 20 % při prodeji vstupenek v divadle nebo v Turistickém a informačním centru.

Děkujeme za spolupráci a podporu:Galerie

Doporučujeme

Nenašel jsem žádné akce v daném místě.