Kutloch, aneb i muži mají své dny

Divadelní představení


18.07.2021 v 20:00
Velká scéna Divadla

Z důvodu ochrany současného stavu terénu Klášterních zahrad (nyní je velmi podmáčený povrch), přesunujeme představení Kutloch, aneb i muži mají své dny do Divadla Karla Pippicha.

Velmi komická černá komedie plná ironie o těžkém údělu muže v současném světě. Doba je v krizi, svět je v krizi, vztahy jsou v krizi, to je všeobecně známo, ale pozor: I muži jsou v krizi! Přicházejí postupně o svá poslední výsadní práva a pozice neohrožených vládců vesmíru.

Jedno z posledních míst mužského sebevědomí a sebeurčení se nachází v kotelně pod supermarketem Happycentrum. Schází se zde každou sobotu čtyři stateční muži schovaní před svými shoppingujícími manželkami. Na pár hodin se stávají opět pravými chlapy. Kouří, pijí pivo a koukají se na fotbal. Podaří se jim uhájit tento ostrůvek svobody? A jsou tu opravdu ještě sami sebou, nebo se tu jen zbaběle schovávají před faktem, že svůj boj o důstojné místo ve společnosti už prohráli?

Hrají: Mojmír Maděrič / Bohumil Klepl, Václav Jílek / Kryštof Hádek, Michal Slaný, Filip Blažek / Roman Štabrňák.

Kutloch aneb I muži mají své dny • Kristof Magnusson

Uvádí Studio Dva

Pokladna Divadla Karla Pippicha, tel: +420603881003mailto: predprodej@chbeseda.cz

Délka představení: 2 hod. 10 min. včetně přestávky


Návštěvníci musí splnit jednu ze tří podmínek (Covid pass, popř. písemné potvrzení): (dle informací Ministerstva kultury):

  • min. 14 dní po 2. dávce očkování se ke každému budou ve službách, v kultuře atd. chovat, jako by byl očkovaný.
  • Po prodělání nemoci COVID-19 platí imunita 180 dní
  • Negativní POC antigenní test ne starší 72 hod nebo negativní PCR test ne starší 7 dní, u dětí do 6 let není testování požadováno
  • Negativní PCR či antigenní test návštěvníci doloží potvrzením od zaměstnavatele či čestným prohlášením, resp. čestným prohlášením zákonného zástupce o negativním testu provedeném ve škole či školském zařízení.

Podmínky pro použití respirátorů je uvedeno zde: COVID PORTÁL.
Doporučujeme

Nenašel jsem žádné akce v daném místě.