Královny – ZMĚNA TERMÍNU !!!

Divadelní představení


28.04.2022 v 19:00
Velká scéna Divadla

Ze zdravotních důvodů (operace Jany Bouškové) se představení uskuteční ve čtvrtek 28.4.2022 a v hlavní roli se představí Martina Hudečková.

Královny jsou komedií plnou upřímného humoru, ze kterého občas mrazí v zádech. V hlavní roli Martina Hudečková, Vilma Cibulková a Karolína Půčková.

Lázeňský pokoj možná nevypadá jako vhodné místo pro komedii, ale opak je pravdou. Tři ženy, které se na něm sejdou, by se za normálních okolností nemohly nikdy setkat, nebýt havárie vodovodního potrubí, ke které dojde v jednom z lázeňských křídel.

Každá z hrdinek má odlišný problém, přesto však mají cosi společného – všechny byly v nedávné době vystaveny zlomovým životním okamžikům a teď stojí před nelehkým úkolem – naučit se žít své nové životy.

Johana (40) je po autohavárii, podrobila se operaci nohy a došlo ke komplikacím. Lázně jsou její poslední možnost záchrany, jinak hrozí, že o nohu přijde. Zita (60) má zase problémy s nervy a v lázních je kvůli duševní očistě. Mladá slečna Eliška (25) přišla v nedávné době o zrak a učí se s tímto handicapem žít.

Tyto tři postavy jsou generačně i sociálně každá někde naprosto jinde, přesto spolu musí strávit relativně dlouhou dobu. A je to právě humor, který drží člověka nad vodou v těch nejtěžších chvílích a pomáhá mu zdolávat i ty nejhorší překážky.

Režie: Petr Svojtka

Uvádí VIP Art Company

Prodej vstupenek: PŘEDSTAVENÍ JE JIŽ VYPRODÁNOGalerie

Doporučujeme

Nenašel jsem žádné akce v daném místě.