Čtvero ročních období

Koncert
Divadelní představení


20.10.2023 v 18:30
Velká scéna Divadla

Podzimní taneční zážitek se soubory Pop Balet Pardubice v Divadle Karla Pippicha v Chrudimi.

Podzimní taneční zážitek se soubory Pop Balet Pardubice v Divadle Karla Pippicha v Chrudimi. Moderní tanec se vrací na scénu v podobě reprízy úspěšného představení Čtvero ročních období, v nastudování Tanečních souborů Pop Balet Pardubice. Díky podpoře města se tito talentovaní tanečníci intenzivně věnují studiu současného, ale i jazzového a klasického tance, pod vedením místních i zahraničních lektorů.

Část představení tvoří choreografie současného repertoáru, část taneční zpracování ročního cyklu od jara po zimu (jarní ohřívání země, rozkvétání stromů, letní veselice, pláž, podzimní zavírání roku, melancholie až po zimu).

Taneční zpracování zimy zaznělo jako premiéra na úvodním otevíracím ceremoniálu zimní Olympiády dětí a mládeže 2023 ČR (včetně nesení české státní vlajky), kde tančí všechny soubory Pop Balet Pardubice na jedné scéně.Jako hosté v pořadu vystoupí Pop Balet Praha s ukázkou části představení Tanecbook (jejíž obnovená premiéra se bude znovu reprízovat na začátku října 2023 v Praze). Nenechte si ujít tento nabitý taneční večer 20. října v Divadle Karla Pippicha! Vstupenky zakoupíte v předprodeji nebo na pokladně Divadla Karla Pippicha.

Více u pořadatele na Taneční soubory Pop Balet.

Prodej vstupenek | 280 KčDoporučujeme

Nenašel jsem žádné akce v daném místě.