Galavečer boxu aspero Underground NIGHT IV.

Informace


19.08.2022 v 19:30
Muzeum

Čtvrtý boxerský galavečer • Pořadatel: Boxing klub Proseč

Boxerské duely talentovaných zápasníků, kteří jsou ochotni v ringu nechat svojí duši i srdce. Na programu je 9 zápasů, kde se od zkušených talentovaných boxerů, nováčků, které čeká v boxerském ringu premiéra střetnou mimo jiné také borci, kteří dokázali nasbírat zajímavou bilanci a úspěchy v K1, muay thai a MMA. Vrcholem celého večera bude hlavní zápas mezi Lubošem Lesákem a Milanem „Melounem“ Daňkem.

Luboš Lesák je čtyřnásobným mistrem ČR v K1 a Muay Thai a držitel titulu WKN. Svoji tvrdost a houževnatost, dokázal zúročit v nejprestižnější československé organizaci Oktagon MMA. Nyní Luboš Lesák působí v největší polské organizaci KSW. Jeho konto činí neuvěřitelných 69 zápasů s pouhými 7 porážkami a 1 remízou.

Milan Daněk je majitelem a hlavním trenérem chrudimského IT´S TIME GYMU a v rámci své životní výzvy se rozhodl vyzvat k boxerskému duelu právě Luboše Lesáka. Milan věří, že tvrdá dřina předčí talent.

Na galavečeru se také představí Kristýna Sobotková, která má za sebou 20 zápasů v K1/Muay Thai, v boxu ji nyní čeká první zápas. Dále se můžete těšit na známé neporažené zápasníky Aspera Underground Night, bratry Michala a Pavla Tarešovi. Pavel Tareš je vítězem hlavního zápasu posledního galavečera Aspero Underground Night III. Michal Tareš se pyšní bilancí 7 zápasů ve kterých ani jednou neokusil chuť porážky a 6 zápasu dokázal ukončit před stanoveným limitem.

Své zastoupení na galavečeru budou mít následující kluby: LESÁK FIGHT TEAM, IT´S TIME GYM CHRUDIM, APOLLO MUAY THAI HLINSKO, DYNAMO BOX CLUB SVITAVY, BC REBEL GYM PRAHA, PRIMAT GYM PRAHA, SPIDER BOX OLOMOUC a SK PRETORIAN PARDUBICE.

Během večera bude probíhat dobročinná sbírka, která je součástí každého galavečera Aspero Underground Night, a vždy putuje rodině či osobě postižené smutnou událostí.

Po skončení zápasů bude probíhat losování tomboly, kde si můžete odnést jednu ze hodnotných cen. Celým večerem vás bude provázet moderátor Jakub Cimburek.

Muzeum Chrudim

Vstupné / na stání: