Famílie • Joe DiPietro

Divadelní představení


07.02.2022 v 19:00
Velká scéna Divadla

Když se Nickovi rodiče odstěhují na druhý konec Spojených států, zůstává svobodný mladík pod bedlivým dohledem svých babiček a dědečků z matčiny i otcovy strany. Každou neděli je k nim pozván na oběd. A protože jsou jeho prarodiče italského původu, vyznačují se tyto rodinné sešlosti, kromě skvělého jídla i velmi vřelou živou, pro Nicka někdy až příliš živou, atmosférou. Na jedné z návštěv Nick chystá oznámit fantastickou novinku: dostal pracovní nabídku, po které tolik toužil. Nickovo povýšení má ale jednu podmínku, která u rodinného oběda vyvolá velké pozdvižení a spustí lavinu dalších událostí.

Ve skvělé komedii DiPietro přibližuje divákům vztah dvou odlišných generací a s laskavým humorem projevuje pochopení pro obě strany. Jednotliví členové rodiny a bláznivá atmosféra rodinných setkání jsou natolik autentické, že se bude nejeden divák cítit jako doma a možná k němu i zavane vůně italské kuchyně!

Hrají: Carmen Mayerová, Miloš Vávra, Ludmila Molínová, Zdeněk Maryška, Lukáš Rous, Vanda Chaloupková / Aneta Krejčíková

Režie: Juraj Herz

Překlad: Adam Novák

Délka představení: 2 h 5 min

Uvádí Divadlo Na Fidlovačce

Termíny pro rezervace a prodej předplatného, vstupenek budou zveřejněny. Informace budou zaslány emailem, prosím, využijte newsletter pro zasílání novinek a zapište se tam.Galerie

Doporučujeme

Nenašel jsem žádné akce v daném místě.