Benefiční koncert – 30. výročí Oblastní charita Chrudim

Koncert


11.09.2022 v 18:00
Kostel Nanebevzetí Panny Marie

V kostele Nanebevzetí Panny Marie v Chrudimi vystoupí v komorním obsazení orchestr Bohemian Symphony Orchestra Prague a světoznámá operní pěvkyně Noema Erba, rodačka z Hrochova Týnce.

K dispozici jsou základní vstupenky za 190 Kč nebo s benefičním výtěžkem na podporu domácí hospicové péče za 350 Kč. Vstupenky lze zakoupit v Informačním centru na Resselově náměstí a v Občanské poradně Oblastní charity Chrudim, v Radoušově ul.1420.

Výtěžek bude využit k zajištění vybavení a provozu domácí hospicové péče, která je od roku 2021 novou službou Oblastní charity Chrudim. Slouží lidem s vážným a nevyléčitelným onemocněním a zdravotní péči zajišťujeme prostřednictvím zkušených zdravotních sester. Nabízíme sociální poradenství, ošetřovatelskou péči, zdravotní pomůcky, psychologickou a duchovní podporu. Pomáháme nemocné i rodinu doprovázet tak, aby mohli všichni prožít společně poslední dny života umírajícího v domácím prostředí. Naše služby poskytujeme již ve více než 60 městech a obcích našeho regionu.

Děkujeme za podporu a těšíme se na vás! Michaela Horníčková, Oblastní charita Chrudim